systemy alarmowe

Kompleksowa obsługa klientów

Co oferujemy?

Kompleksową obsługę przy instalacji systemów alarmowych. Tworzymy projekty oraz wyceny systemów zabezpieczeń zgodnie z określonymi wymaganiami. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia systemów alarmowych wraz z montażem, gwarancją i obsługą serwisową. Gwarantujemy sprawne i profesjonalne przeprowadzenie każdej instalacji oraz satysfakcję z późniejszego użytkowania systemu.

Czym jest domowy system alarmowy?

Jest to nowoczesnym elektroniczny system sygnalizujący wybrane zdarzenia: włamanie, napad, pożar, zadymienie, ulatnianie gazu, zalanie, spadek temperatury i wiele innych w zależności od życzeń klienta.

 

Co daje system alarmowy?

Zainstalowany i sprawny system alarmowy zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwa dla całej rodziny. Skuteczność naszych systemow alarmowych gwarantuje błyskawiczne wysłanie informacji o zagrożeniu.

 

Co potrafią profesjonane systemy alarmowe?

Informują o zagrożeniu i podejmuja odpowiednie działania w zależności od życzeń klienta. Alarmują domowników lub wyspecjalizowaną agencję ochrony. Potrafią współpracować z zaawansowanymi systemami inteligentnego domu oraz prostą automatyką domu.

SPECTRONIC – Technologia dla bezpieczeństwa

Telefon

+48 534993988

Sławomir Czyżewski

Trzcianecka 9, 60-434 Poznań
NIP 5541930546

EMail

info@spectronic.pl