systemy alarmowe

Kompleksowa obsługa klientów

Co oferujemy?

Nasza oferta obejmuje profesjonalne i kompleksowe systemy zabezpieczeń. Przygotowujemy pełen projekt wraz z wyceną, a także zajmujemy się instalacją w domach klientów. Aby sprostać wymaganiom każdego, do zleceń podchodzimy indywidualnie i stosujemy się do wszystkich zaleceń. Nasze usługi wyróżnia przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt, obejmujący różnorodne urządzenia systemów alarmowych, ale również kompleksowy montaż, długoletnia gwarancja oraz obsługa serwisowa. Dzięki doświadczeniu możemy zagwarantować naszym klientom profesjonalny montaż każdej instalacji oraz zadowolenie z jej działania. Swoje usługi wykonujemy bezpośrednio u klientów na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski.

Czym jest domowy system alarmowy?

Gwarancja bezpieczeństwa jest dla domowników najważniejsza. Dlatego nasza firma oferuje nowoczesne systemy alarmowe, których zadaniem jest sygnalizowanie nadchodzącego niebezpieczeństwa. W zależności od wybranego systemu może on ostrzegać o włamaniu, pożarze, zadymieniu, ulatnianiu się gazu, spadku temperatury oraz wielu innych. Wszystko jest zależne od potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Co daje system alarmowy?

Zainstalowany i sprawny system alarmowy zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwa dla całej rodziny. Dzięki instalacji systemu alarmowego mamy gwarancję  błyskawicznego wysłania informacji o zagrożeniu, gdziekolwiek sie znajdujemy.

 

Co potrafią profesjonane systemy alarmowe?

Informują o zagrożeniu i podejmują określone działania w zależności od życzeń klienta. Alarmują domowników lub wyspecjalizowaną agencję ochrony. Potrafią współpracować z zaawansowanymi systemami inteligentnego domu lub automatyką budynku.

SPECTRONIC – Technologia dla bezpieczeństwa

Telefon

+48 534993988

Sławomir Czyżewski

Trzcianecka 9, 60-434 Poznań
NIP 5541930546

EMail

info@spectronic.pl