Instalacje elektroenergetyczne
Okablowanie strukturalne budynków

Oferujemy swoim klientom profesjonalne oraz kompleksowe wykonanie każdej instalacji elektro-energetycznej. Bez względu na to czy chodzi o domy jednorodzinne, obiekty biurowe, czy też użyteczności publicznej, zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Przygotowujemy zarówno instalacje klasyczne, jak i te nowoczesne, często integrowane z inteligentnymi budynkami.
Nasze usługi wyróżnia przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakoś materiałów wykorzystywanych w czasie kompletnego montażu. Zawsze dbamy o to, by zadbać możliwie jak najbardziej o funkcjonalność instalacji, zgodnie z życzeniami klientów. Dlatego przygotowujemy je od podstaw, planując instalacje elektryczne z uwzględnieniem późniejszych modernizacji.
Czym charakteryzują się wszelkie instalacje tworzone na podstawie naszych projektów?

• Okablowaniem z najwyższej jakości materiałów
• ogromną wydajnością prądową, przygotowaną na późniejszy rozrost
• elementami wykonawczymi najwyższej jakości
• elementami zabezpieczającymi o dużej skuteczności
• pełną zgodnością z aktualnymi normami rynkowymi

Nasze instalacje powstają wyłącznie z produktów pochodzących od czołowych producentów na rynku i są w pełni zgodne z oczekiwaniami klientów.
Jeśli zależy Państwu, by okablowanie strukturalne budynku było wykonane na najwyższym poziomie, to powierzenie nam zlecenia jest najlepszym rozwiązaniem. Dbamy o poprawność wykonania oraz udzielamy gwarancji na działanie instalacji. Tylko dzięki specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać materiały do instalacji niskoprądowych i innych. Usługi wykonujemy na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski.

Zlecenie pełnego okablowania budynku, dla wszystkich sieci (systemów zabezpieczeń, instalacji videodomofonowej, telefonicznej, teleinformatycznej, radiowo-telewizyjnej, automatyki budynku, inteligentnego zarządzania budynkiem itd.) fachowcom bez doświadczenia w instalacjach specjalistycznych może spowodować radykalne zwiększenie kosztów i bardzo niemiłe niespodzianki w momencie uruchamiania instalacji. Ze względu na swoje doświadczenie oferujemy swoim klientom kompleksowe wykonanie okablowania budynku. Fachowe wykonawstwo, gwarancja jakości oraz najwyższej klasy sprzęt a także konsultacje na każdym etapie prowadzonych robót dają nam zadowolenie klientów cieszących się poprawnie działającymi instalacjami o wysokiej jakości.

SPECTRONIC – Technologia dla bezpieczeństwa

Telefon

+48 534993988

Sławomir Czyżewski

Trzcianecka 9, 60-434 Poznań
NIP 5541930546

EMail

info@spectronic.pl